с. Гать. Гатянський ліцей імені Ковача Вільмоша

Вступ до школи

Оголошення

Розпочинається прийом документів на зарахування дітей до 1-го класу на 2023-2024 навчальний рік з угорською та українською мовами навчання.

Перелік документів до зарахування до 1-го класу:

• заява (заповнюється в закладі);
  • копія свідоцтва про народження дитини з пред’явленням оригіналу;
  • документ, що підтверджує місце проживання дитини;
  • копія ідентифікаційного коду дитини;
  • оригінал медичної довідки за формою первинної облікової документації №086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього завчального закладу та результати обов’язкового профілактичного огляду»;
  • картка профілактичних щеплень за формою №063/о;
  • згода на збір та обробку персональних даних.

Батькам майбутніх першокласників

Які нормативні документи регулюють вступ до 1 класу?

Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти i науки України від 16 квітня 2018 року № 367, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 р. за № 564/32016.  https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0564-18.

Перелік документів до зарахування до 1 класу:

- заява (заповнюється в закладі);

- копія свідоцтва про народження дитини з предявленням оригіналу;

- документ, що пітверджує мвсце проживання дитини;

- копія індентифікаційного коду дитини;

- оригінал медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»;

- картка профілактичних щеплень» за формою № 063/о.

- у разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви про зарахування може додаватися оригінал або копія висновку ІРЦ про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини;

- згода на збір та обробку персональних даних

Чи необхідна присутність дитини при подачі документів до 1 класу?

Присутність дитини під час подання заяви про зарахування, жеребкування або її зарахування не є обов’язковою.